EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Gençer’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahadır’a Ziyaret

Başkan Gençer’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahadır’a Ziyaret
9 views
24 Ocak 2017 - 10:58

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, görevine yeni başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Rahmi Gençer, genç müdüre başarılar diledi.

Başkan Gençer’in Ayvalık’ın çiçeği burnunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahadır’a yönelik gerçekleştirdiği ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Erkal da hazır bulundu.
Başkan Gençer; göreve geldiği ilk günden bu yana en çok önem verdiği sosyal projelerinden biri olan Zeytin Çekirdekleri’nin önümüzdeki Cumartesi günü saat 17.00’de vereceği konsere söz konusu projenin destekçisi olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’ı da davet etti.
Ziyarette konuşan Başkan Gençer; cehaletle savaşın öncüsü konumundaki milli eğitimi son derece önemsediğini vurgulayarak, ilçedeki okullar için gereken her konuda fiziki ve ekonomik destekleri geçmişte olduğu gibi vereceklerinin altını çizdi.
Ayvalık’taki okullarda eğitim ve öğretimlerini sürdüren 11 bini aşkın öğrencinin gelecekte aydın birer birey olarak ülkenin yarınlarına ışık tutmasını dileyen Gençer, okullara fiziki desteklerin yanı sıra sosyal anlamda da gereken her türlü destekte bulunmak için de belediye olarak seferber olmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in kendisine yönelik gerçekleştirdiği nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ayvalık’ın yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır da, hedeflerinin ilçe genelindeki eğitim ve öğretim çıtasını zirveye taşımak olduğunu kaydetti.
Ayvalık Belediyesi’nin ilçedeki okullara yönelik bugüne kadar vermiş olduğu desteklerin önemine işaret eden Güner Bahadır, ilçedeki tüm kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla el ele vererek Türkiye’nin yarınlarını; çağdaş ve dinamik nesillere emanet edebilmek için hakkaniyetle çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahadır; Başkan Gençer ve Yardımcısı Erkal’a nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1