EGE GÜNDEM GAZETESİ

Belediyecilik farkı budur!

Belediyecilik farkı budur!
12 views
19 Ocak 2017 - 12:39

Balya Belediyesi en az bütçeye sahip olan Belediye, birde gelirleri diğer Belediyeler gibi olsaydı düşünün gelecek hizmetleri bu gelirle Belediyecilik bu kadar yapılır…
Göreve geldiği ilk günden bu yana gecesini gündüzüne katarak ilçesine hizmet etmek ve halkına daha iyi hizmetler sunabilmek için çalışan ve ayrıca Balıkesir’de Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek Belediye Başkanı olan namı değer Rüzgârın oğlu Osman Kılıç’ tan bahsediyoruz.
Bütün kamuoyunun takdirini kazanan Başkan Kılıç, uyumlu siyaset anlayışı ve yiğidin hakkını yiğide teslim eden yönetim anlayışı ile ilçesine artı değerler kazandırmaya devam ediyor. Çalışkan Başkan Osman Kılıç, birçok iktidar Belediye Başkanı’nın yapamadıklarını yaparak adeta örnek oluyor. Muhalefet partisinden Belediye başkanı olmasına rağmen başta TOKİ konutları olmak üzere İlçeye modern bir futbol sahası kazandıran Kılıç, son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak 13+1’lik diye tabir edilen çöp toplama aracını Balya Belediyesinin araç parkına katarak halkının hizmetine sundu.
BELEDİYE KILIÇ’LA TARİHİNDE İLK DEFA BÖYLE YARDIM ALIYOR
Başkan Osman Kılıç ile Balya Belediyesi tarihinde ilk defa böylesi bir yardım alıyor. Bilindiğin üzere Rüzgârın oğlu Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’un takdirini ve sevgisini kazanan bir Belediye Başkanı. Nasıl ki, BASKİ kanalıyla ilçesinin yıllardır en büyük sorunlarından biri olan ve içerisinde altyapının yenilenmesinden bunun yanı sıra içme suyu ve arıtma tesislerinin bulunduğu 7.500 000 TL’lik yatırımı alarak Belediyenin kasasından tek kuruş bile çıkarmadan bu sıkıntıyı çözdü. Ne diyelim at binenin Kılıç kuşananın demişler. Balya halkı böyle bir Belediye Başkanı olduğu için çok şanslı her zaman onların içerisinde olan iyi ve kötü günlerinde yanlarında olan makam sahibi olunca kendini bozmayan bir başkana sahipler.
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1