EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalık’ta GMKA’dan Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

Ayvalık’ta GMKA’dan Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi
14 views
19 Ocak 2017 - 12:13

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Güney Marmara Kalkınma Ajansından (GMKA) teknik destek almaya hak kazanan “Okul Müdürlerine Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” Projesine ait sözleşme imzalandı.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır ile Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Kasım Özek tarafından imzalanan sözleşme kapsamında; önümüzdeki bir ay içerisinde Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından Ayvalık Okulları Müdürlerine ‘Mevcut Durum Analizi’, ‘Kurumsal Analiz’, ‘Hedef Grup Analizi’, ‘Sorun Analizi’, ‘Proje ve Süreç Yönetimi’ gibi alanlarda eğitimlerin verileceği öğrenildi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, “Ayvalık, bütün okullarındaki yönetici ve öğretmenleri ile projeler konusunda başarılarını kanıtlamış bir ilçedir. Bu yüzden de bünyemizdeki ekip arkadaşlarımla daha nice başarılı proje ve etkinliklere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
Güner Bahadır, söz konusu projenin oluşturulmasında emeği geçen Gazi Ortaokulu Müdürü Serkan İnce ile İlçe Milli Eğitim Özel Bürodan Canan Ulusoy’u da tebrik ederek, verilecek eğitimin daha nice başarılı projelere katkı sağlamasını temenni etti. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1