EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalık’ta Güldüren Oyuncak 2. Şubesi ile hizmete girdi

Ayvalık’ta Güldüren Oyuncak 2. Şubesi ile hizmete girdi
14 views
18 Ocak 2017 - 10:31

Ayvalık’ta yıllardır çocuklar için kaliteli oyuncakları makul fiyatlarla satışa sunmasıyla 7’den 77’ye herkesin uğrak yeri konumundaki Güldüren Oyuncak, Aliçetinkaya Mahallesi Onursal Caddesi No:1 adresinde 2. şubesini de hizmete soktu.

İlçenin dürüst ve sempatik esnaflarından Cenk Güldüren tarafından, davetlilere çeşitli ikramların yapılarak hizmete sokulan Güldüren Oyuncak’ın 2. Şubesi’nin açılışını Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer yaptı.
Girişimci Cenk Güldüren’in eşi Yeşim Güldüren ile açılış kurdelesini birlikte kesen Belediye Başkanı Gençer, ilçede her açılan yeni işletmenin istihdam açısından önemli olduğunu vurguladı.
Cenk ve Yeşim Güldüren’e yeni işletmelerinin hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını temenni eden Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Güldüren Ailesine bol kazançlar diledi.
Açılışın ardından muhabirimize açıklamalarda bulunan işletmenin sahibi Cenk Güldüren, amaçlarının kaliteli boyalarla imal edilen oyuncakları geleceğin büyükleri olan çocuklara ulaştırmak olduğunu belirterek, “Oyuncak portföyümüzün yanı sıra eğitici ve öğretici oyun ekipmanlarını da halkımızın hizmetine sunuyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz 2. Şubemizde toptan ve perakende oyuncak satışı ile hizmet vereceğiz. Ben ve değerli eşim bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Gençer başta olmak üzere tüm dostlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1