EGE GÜNDEM GAZETESİ

Sırmalı: “Engelleri Hep Birlikte Aşabiliriz”

Sırmalı: “Engelleri Hep Birlikte Aşabiliriz”
9 views
13 Ocak 2017 - 8:36

Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği’nin yeni yönetiminin kaymakamlık ziyaretinde Edremit ilçesinin tanıtım CD’si hazırlanma kararı çıktı.
Merkezi Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan Edremit Körfezi Turizm İşletmecileri Derneği’nin yeni yönetimi ilçe kaymakamı Ali Sırmalı’yı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Edremit Kaymakamı Sırmalı, körfez turizminin 2 Aydan 12 aya çıkarılması gerektiğini söyledi.
Sırmalı, “Edremit Körfezi turizminin yılın 12 ayına çıkarılması için derneğin yeni yönetimi ile birlikte devlet imkanlarını da kullanarak önümüzdeki engelleri hep birlikte aşabiliriz. Ayrıca şubat ayı içinde körfezde birlik beraberlik sağlayarak kamu kurum ve kuruluşların katılımı ile bir çalıştay yapalım” dedi.
Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği Başkanı Yahya Yavuz da Edremit turizminin canlandırılması için bölgeyi çok iyi anlatan bir tanıtım CD’si hazırlanmasını faydalı olacağını ifade etti. Yavuz’un bu önerisine sıcak bakan kaymakam Sırmalı, hazırlıkların bir an önce başlatılması gerektiğini vurguladı.
Dernek yöneticileri daha sonra Edremit Belediyesini ziyaret ederek Başkan yardımcısı Mehmet Ertaş ile projeleri hakkında konuşarak görüş alışverişinde bulundu.
Ziyaretlerde dernek başkanı Yahya Yavuz ile birlikte dernek genel sekreteri Mustafa Özcan, başkan yardımcıları Naciye Nacarkahya, Samet Pınarbaşı ile yönetim kurulu üyeleri Ali Canlı ve Ayfer Alyaz Olcay hazır bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1