EGE GÜNDEM GAZETESİ

Otogar, Yavaş Yavaş Çöküyor

Otogar, Yavaş Yavaş Çöküyor
10 views
13 Ocak 2017 - 8:41

Edremit otogarı tel tel dökülüyor, yakında vatandaşın başına çökmese bari…
Çok değil, bundan yaklaşık 10 gün önce gazetemizin 1. Sayfa manşetinden Edremit Otogarı için tehlike sinyallerinin geldiğini söylemiştik. İlk olarak çatı rüzgâra dayanamayarak uçarken, bu kez de bakımsız olan otogarın yolcu bekleme peronunun üst tabakası yağmura dayanamadı.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Edremit Otogarı geçtiğimiz gün yağan yağmura dayanamazken, yolcu bekleme peronun ise üst tabaka betonları su topladı. Sabah saatlerinde Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler alanı abluka altına alarak vatandaşları buraya sokmadılar.
VATANDAŞLAR MAĞDUR!
Büyükşehir Belediyesi otogara bakım yapmamak için direnirken, en çok mağduriyeti ise halk görüyor. Vatandaşlar hizmet konusunda Büyükşehir Belediyesine büyük sitem etmekteler. Halk, son olarak geçtiğimiz günlerde rüzgâr nedeniyle uçan çatı için yetkililere dert yanarken, daha 10 gün geçmesine rağmen otogar’da yine böyle bir sonuç ile karşılaşınca artık isyan etmeye başladılar.
OTOGAR ÇÖKTÜ, ÇÖKECEK…
Edremit halkı, yetkililerden hizmet beklerken otogar da artık en ufak bir rüzgar ve yağmura dayanamaz oldu. Eskimiş ve bakımsızlıktan dökülen Edremit otogarı yavaş yavaş çöktü, çökecek.. Vatandaşlar Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’dan otogardan çökmeden çare üretmesini bekliyorlar.
Özel Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1