EGE GÜNDEM GAZETESİ

En İyilerin İçinde

En İyilerin İçinde
18 views
13 Ocak 2017 - 8:42

Gezici Araştırma Merkezi, 2016’da Türkiye’nin en başarılı İlçe belediye başkanlarını araştırdı…
Türkiye genelinde yapılan araştırmada Ayvalık’ın çalışkan Belediye Başkanı Rahmi Gençer, listenin 6. Sırasında yer alırken, Balıkesir’in de gururu oldu.
Yerel seçimleri kazandığı günden bu yana Borç batağında olan Belediyeyi alarak başarılı çalışmaları ile yeniden ayağa kaldıran Başkan Rahmi Gençer, bir yandan borç ödedi diğer yandan ise hizmet üreterek örnek bir Belediye Başkanı olduğu gösterdi. İlçe’de yaptığı hizmetler ile taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kuran Başkan Rahmi Gençer, yapılan ankette aldığı oylar ile Balıkesir’den tek Belediye Başkanı olarak Türkiye’nin en iyi 6. Belediye Başkanı oldu.
AFET VE KARLA MÜCADELEDE TAM NOT ALMIŞTI
Geçtiğimiz günlerde Ayvalık ilçesi büyük bir afet yaşamıştı. Belediye olarak hizmet seferberliği başlatan Başkan Rahmi Gençer, afet mağduru vatandaşları tek tek dolaşarak yakından birebir ilgilenmiş ve afet bölgelerinde saha içi çalışmaları ile halktan tam not almıştı. Yoğun yağan karda da durmadan gece gündüz vatandaşlara veren Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, vatandaşların soğuk hava da ve karda mağdur olmamaları için gecesini gündüzüne kattı.
BAŞARILI HİZMETLER DİKKAT ÇEKİYOR
Türkiye genelinde diyar diyar gezen gezici anket, vatandaşlar ile yapılan çalışmada Belediyelerin hizmetlerinden memnun olup, olmadıkları sorarak bilgiler aldı. Çıkan sonuçlara göre Balıkesir’de tek İlçe Belediye Başkanı olarak listenin 6. sırasın da yer alan Başkan Rahmi Gençer ilçe halkı tarafında da büyük coşkuyla karşılandı.
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1