EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kaymakam Sırmalı Dokuz Eylül Ortaokulunu Ziyaret Etti

Kaymakam Sırmalı Dokuz Eylül Ortaokulunu Ziyaret Etti
13 views
12 Ocak 2017 - 11:34

Edremit İlçe Kaymakamı Ali Sırmalı ilçemiz okullarını ziyaret etmeye devam ediyor. Kaymakam Sırmalı, okul ziyaretlerinde hem öğrencilerle hem de okul idarecileri ve öğretmenlerle biraraya gelerek okulların ihtiyaçları ve genel durumu ile ilgili bilgiler alıyor.
Okul ziyaretleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ile birlikte BENGİ Projesi kapsamında koorinatörlüğünü Kaymakam Ali Sırmalı’nın üstlendiği Dokuz Eylül Ortaokulu’nda incelemelerde bulunuldu.
Dokuz Eylül Ortaokulu’nda sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Sırmalı öğrencilere kitap okumanın öneminden bahsederek tüm sınıflarda en çok kitap okuyan öğrenciyi ödüllendireceğinin müjdesini verdi. Öğrencilere ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Kaymakam Ali Sırmalı; Okul Müdürü Sebahattin Özgün‘den okula devam etmeyen öğrenciler ve bu öğrencilerin okula kazandırılması için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakam Ali Sırmalı öğretmenlerle sohbet ederek okulda yürütülen eğitim çalışmaları ve okulun I. Dönem Merkez Ortak Sınav Sonuçları ile ilgili bilgi aldılar. Sohbetin ardından hatıra fotografı çekilerek ziyaret sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1