EGE GÜNDEM GAZETESİ

Burhaniye Belediye Emitt Fuarına Hazır

Burhaniye Belediye Emitt Fuarına Hazır
7 views
12 Ocak 2017 - 11:33

Her yıl İstanbul TÜYAP Fuarında yapılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarını(EMİTT) için Burhaniye Belediyesi hazırlıklarını tamamladı.
Bu yıl 21.’si düzenlenen EMİTT fuarı için hazırlıklarını tamamlayan Burhaniye Belediyesi belli bir aradan sonra tekrar bizzat EMİTT fuarına katılıyor. Daha önceki senelerde Fuar’da açılan Burhaniye standını destekleyen ancak bir fiil katılamayan Burhaniye Belediyesi bu sene ilçenin tanıtımını daha etkili ve etkin bir şekilde yapabilmek adına bir fiil katılmaya karar verdi. Fuar için; stant yeri ayarlanması, stant görselleri, stantta tanıtım amaçlı dağıtılacak materyallerin hazırlanması ve basılmasına kadar her şeyin hazır olduğunu ve ilçenin tanıtımı için dolu dolu İstanbul’a gittiklerini belirten Burhaniye Belediyesi yetkilileri son toplantıyı da Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç ile yaptılar. Son hazırlıkların görüşüldüğü toplantı sonrası bu sene EMİTT’te ilçemiz adına iyi şeyler yapacağız diyen Akkılınç “İlçemizin doğa ve tarihi güzelliklerini en iyi ve etkin bir şekilde anlatabilecek bir dizi basılı materyalleri hazırladık. Ayrıca stant ile ilgi hazırlıklarımız da tamam! 1 Otobüs malzeme ile İstanbul’a 24 Ocak akşamı hareket edeceğiz” dedi.
BU SENE BURHANİYE OLARAK DAHA ETKİN BİR ŞEKİLDE YER ALACAĞIZ
Burhaniye Kaymakamlığı, Burhaniye Belediyesi, Burhaniye Ticaret Odası, Burhaniye Esnaf Odası ve Burhaniye Turizm Tanıtma Derneği destekleriyle EMİTT fuarında tanıtımı gerçekleştirilecek olan Burhaniye’nin bu sene fuarda iddialı olduğunu vurgulayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarından biri olan EMİTT’te bu sene Burhaniye olarak daha etkin bir şekilde yer alacağız. İlçemizin tanıtımına destek veren başta Burhaniye Kaymakamımız Hüseyin Öner’e ve diğer paydaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1