EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kafaoğlu’nun Önünü Kesemiyorlar

Kafaoğlu’nun Önünü Kesemiyorlar
12 views
11 Ocak 2017 - 10:57

Altıeylül Belediyesinin çalışkan ve cefakâr Başkanı Zekai Kafaoğlu, göreve geldiği günden bu yana yaptığı hizmetler ile halkın gönlünde taht kuruyor.
Vatandaşlarının rahatı ve huzuru için ilçe de hizmet adına Belediyenin ekiplerine seferberlik başlatan Kafaoğlu, önünü kesmek isteyenlere ise adeta bu hizmetleriyle net mesajı veriyor…
Altıeylül Belediyesi, cadde ve sokaklarda kar temizlik çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. İlçede devam eden etkili kar yağışında yolların kapanmaması ve buzlanmaması için Altıeylül Belediyesi Karla Mücadele ekipleri sürekli çalışıyor.
Altıeylül Belediyesi Karla Mücadele ekipleri kar kalınlığının 30 santime ulaştığı noktalarda çalışmalar yapıyor. Çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler yolların kapanmaması için karla mücadele ediyor. İlk olarak ana yolları açık tutmaya çalışan belediye ekipleri, daha sonra mahalle aralarında da vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak adına kar küreme ve tuzlama çalışması gerçekleştirdi. Cami, okul ve Aile Sağlığı Merkezlerinin önlerini açan ekipler cadde ve sokakların kar temizliğini yaptı.
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1