EGE GÜNDEM GAZETESİ

Avcu: “Büyük Özveriyle Çalışıyoruz”

Avcu: “Büyük Özveriyle Çalışıyoruz”
8 views
09 Ocak 2017 - 11:50

Bigadiç ilçesinin çalışkan Belediye Başkanı İsmail Avcu, kar yağışı ile birlikte Belediyenin tüm ekiplerini seferber ederek, kar ve buzlanma ile ilgili çalışmalarını gece gündüz ara vermeden sürdürüyor.
Kar yağışı etkisini sürdürürken Bigadiç Belediyesi ekiplerinin yolları açık tutma çalışmaları devam ediyor. Kar yağışı etkisini sürdürürken, ekipler yolları açık tutmak için yoğun çaba harcıyor.
Mahalleler arasındaki ulaşımı sağlayan yollarda Bigadiç Belediyesi ekipleri araç parkında bulunan kar küreme, tuzlama, damperli kamyon ve greyder’den oluşan 20 aracı ile çalışmalarına devam ediyor. İş makineleri ve tuzlama araçları yolları açık tutmak için çalışıyor.
GEREKLİ TEDBİRLER ALARAK ÇALIŞMALAR YAPILIYOR
Kış aylarına girilmeden önce Bigadiç Belediye Belediye Başkanı İsmail Avcu, karla ilgili eylem planı hazırlamıştı. Bu plan çerçevesinde görevlendiren Bigadiç Belediyesi ekipleri vatandaşların sıkıntı yaşamaması için gerekli tedbirleri alarak çalışmalar yapıyor.
Başkan Avcu, “ekiplerimiz vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması için büyük özveriyle çalışmaya devam ediyor. Bigadiç Belediyesi olarak bütün sınırlarımız içerisindeki kar yağışlarına müdahale edebilecek şekilde hazırlandık. Yollarımızı açık tutmak için tuzlama çalışmaları da yapılıyor. Amacımız ulaşımın sağlanamadığı mahallemizin olmaması” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1