EGE GÜNDEM GAZETESİ

‘Foto İlkem’ Körfez’de 1 Numara

‘Foto İlkem’ Körfez’de 1 Numara
19 views
08 Ocak 2017 - 18:02

Gelişen ve Hızla büyüyen fotoğrafçılık sanatını, körfezimizde en yakın takipçisi olan bizlere kalite ve güvenli hizmeti sunan Körfezin parlayan yıldızı Foto İlkem’i tanıtacağız siz değerli okuyucularımıza…
1-İlk başta sizleri tanıyalım?
Merhaba ben Emrah Ergün 1985 Edremit doğumluyum. Edremit Lisesi Mezunuyum. Evli ve 1 Çocuk Babasıyım. Hasta Fenerbahçeliyim. Şuanda Edremit’te hizmet veren İlkem Fotoğraf Stüdyosunun Ortağıyım. 15 seneye yakın zamandır Fotoğrafçılık işi ile uğraşmaktayım. Fotoğraf Sanatı dalında bir çok seminerlere ve eğitimlere katıldım. Fotoğrafçılık Sanatını Körfezde en üst seviyede yaşamaya ve yaşatmaya çalışıyorum.
2-Foto İlkem’in kuruluşundan bahsedermisiniz?
2011 Eylül ayında ortağım İlker Sarıkaya ile beraber yetişmiş olduğumuz iş yerinden ayrılarak kendi işletmemizi kurmaya karar verdik. İlkem’in açılımı İlker’in “ilk” ve Emrah’ın “em” olarak birleştirerek İlkem ‘de karar kıldık. 5 Yıldır firmamız Edremit Körfezine hizmet vermektedir. Bu süreçte kendimizi her geçen gün yenileyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.
3-Foto İlkem’in hizmetlerinden bilgi alalım?
İlkem Fotoğraf Stüdyosu olarak Körfezin en iyileriyle çalışıyoruz. Çalıştığımız Firmalar Bonsai Kır Düğün Salonu, Zeytinli Kır Düğün Salonu, Salon Kaya, Turban Tatil Köyü’ne hizmet veriyoruz. Stüdyomuzda verdiğimiz hizmetler ise Mezuniyet, Düğün, Nişan, Sünnet, Çocuk, Vesikalık, Model ve Dış mekan, Albüm çekimleri ile değerli körfez halkına hizmet vermekteyiz.
4-Mesleğinizin körfezde değer verildiğine inanıyor musunuz?
Mesleğimize sadece Körfezde değil, Ülkemizde yeterince değer verilmiyor. Bunun nedeni ise gelişen teknoloji. Gelişen teknolojiyi yakından takip edemeyen meslektaşlarımız ve vergisiz usulsüz çalışan korsan Fotoğrafçılar bir çok vatandaşlarımızı mağdur etmekteler. Burada en büyük görev siz değerli halkımıza düşüyor. Bu işi merdiven altı fotoğrafçılara değil, Eğitimini almış, işini gerçekten iyi yapan ve paradan önce müşteri memnuniyetini düşünen gerçek sanatçıları tercih etmeleri çok önemlidir.
5-Okuyucularımıza son olarak söylemek istediğiniz bir şeyler varmı?
İlk önce bugüne kadar bizi tercih etmiş binlerce müşterimize teşekkürü borç biliriz. Ege Gündem Gazetesi ekibine de bu güzel röportaj için teşekkür ederim.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1