EGE GÜNDEM GAZETESİ

”Ak Parti Mahalle Başkanları İle Güçlü ”

”Ak Parti Mahalle Başkanları İle Güçlü ”
10 views
06 Ocak 2017 - 10:53

AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı olağan mahalle başkanları toplantısını geçtiğimiz akşam İlçe Teşkilat Binasında yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.
AK Parti Karesi İlçe Teşkilat Başkanı Muharrem Savaş başkanlığında bir araya gelen mahalle başkanları gündeme, yerel ve genel siyasete ve belediyelerin yapmış olduğu çalışmalar hakkında istişarelerde bulunup, fikir alış verişi yaptı.
Toplantıya daha sonra AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir’de katılarak mahalle başkanları ile hasbihal etti. Aydemir yaptığı açıklama ‘Bizim gönül süvarilerimiz, uç beylerimiz, sancaktarlarımız olan, teşkilatımızın en anlamlı, en önemli görevini yapan Mahalle Başkanlarımızla birlikte olmaktan, onlarla bu güzel atmosferi paylaşmaktan son derece memnunum. Mahalle Başkanlarımız gönüllere yolculuk ediyor ve bu siyasi hareketin temel vasfı da gönüllerde yer tutmuş olmasıdır. Mahallede emek verilmezse, ne Karesi’de ne de Balıkesir’de başarılı olmak imkansızdır. Bizim mahalle başkanlarımıza güvenimiz sonsuz.Allah onlardan razı olsun bizler bu koltuklarda oturabiliyorsak onların payı çok büyük.Bizim partimizin en büyük başarı sebeplerinden biri mahallelerimizde oluşturduğumuz mahalle yönetimlerimiz ve mahalle başkanlarımızın azimli çalışmasıdır’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1