EGE GÜNDEM GAZETESİ

Teşkilatlara balans ayarı!

Teşkilatlara balans ayarı!
12 views
05 Ocak 2017 - 11:43

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan teşkilatlarda sorun yaratan ve toplantılara katılmayanların üzerini çizdi…
Geçtiğimiz günlerde Körfez’de teşkilatları ziyaret eden İl Başkanı Demiraslan, ilçe Başkanlarından bilgiler alarak, yönetimde yer alan isimleri de incelediği belirtildi.
İlk olarak temizliğe Edremit teşkilatından başlayan Başkan Demiraslan, parti içinde huzuru sağlamak adına bu temizliğin devam edeceğini ifade etti. Bilindiği üzere Edremit Ak Parti teşkilatı son zamanlarda verimsiz olması nedeniyle dikkat çekerken, Başkan Demiraslanında bu verimsizlik gözünden kaçmamışa benziyor ki, ayağının tozuyla ilçe teşkilatına balans ayarı verdi.
BASIN’DAN KOPUK TEŞKİLAT
Körfez’de teşkilatların basından kopuk olması Başkan Demiraslan’ında gözünden kaçmadı. Özelikle Edremit ilçe teşkilatının Milletvekili, Belediye Başkanları ve İl Başkanı geldiğinde basına bildirmeyerek yönetimde yer alan bazı basın çalışanları aracılığıyla haberleri yönlendirmesi körfez basın emekçileri tarafından tepkilere neden oluyordu. Başkan Hasan Demiraslan’ın bu konuya da el atarak, basınla teşkilatların arasını sıcak yapması bekleniyor.
DEMİRASLAN NE KADAR SORUNLARA EL ATACAK?
Teşkilatlarda son zamanlarda bölünmelerin olması ve mevcut yönetimde bulunan isimlere üyelerin sıcak bakmaması gibi birçok neden olan sorunlara AK Parti Balıkesir İl Başkanı Demiraslan’ın kısa sürede el atacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Halktan kopuk teşkilatları yeniden canlandırması beklenen Başkan Demiraslan’ın, yakın zamanda verimli olacak yeni isimleri yönetimlere sokacağı iddia edilmekte..
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1