EGE GÜNDEM GAZETESİ

Lüks Konutlar Çok Yakında Satışa Çıkıyor

Lüks Konutlar Çok Yakında Satışa Çıkıyor
10 views
05 Ocak 2017 - 11:37

Dursunbey Belediyesi tarafından Balıkesir Caddesi üzerinde bulunan eski itfaiye binasının bulunduğu 6766.37 metrekarelik alana yapılacak olan 28 daire, 6 dükkan ve 2 ofis’ten oluşacak olan projenin görselleri tamamlandı.
Önümüzdeki aylarda satış ihalesine çıkacak olan bu projenin yapım işi ihalesi ise 29 Aralık 2016 Perşembe günü Belediyemiz’de gerçekleşti. 6 Firmanın katıldığı ihalenin önümüzdeki günlerde sonuçlanması bekleniyor.
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Aslan; “Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Bahçavan’ın talimatı üzerine Balıkesir Caddesinde bulunan ve daha önce itfaiye ve Belediye evleri olarak kullanılan yerler geçtiğimiz aylarda Belediyemiz tarafından yıkılmıştı. Bunun ardından Belediyemiz şehrimizin merkezinde bulunan bu yerle ilgili plan ve proje çalışmaları gerçekleştirdi. 3 Boyutlu hale getirilen projemiz geçtiğimiz günlerde de yapım ihalesine çıktı. 6 Firmanın katıldığı ihalemiz inşallah kısa süre sonra sonuçlanacak. Bu projenin tahmini bitiş süresi bir aksilik çıkmazsa 12 ay. İnşallah 28 adet dairemizin ve iş yerlerimizin satışlarını önümüzdeki günlerde yapacağız. Şu anda burası ile ilgili makat görsel çalışmaları sürüyor. İnşallah detaylı bilgilendirmeyi önümüzdeki günlerde yapacağız. İlçemizde hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Satış ihalesi ile ilgili duyurular ve dairelerin özellikleri önümüzdeki süreçte kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1