EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ak Parti Karesi’den Yoğun Mesai

Ak Parti Karesi’den Yoğun Mesai
9 views
05 Ocak 2017 - 11:40

AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı yoğun mesaisine devam ediyor. Gerek Karesi Belediyesi ile gerekse kendilerinin yapmış olduğu bire bir yapmış oldukları etkinlikler ile hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.
AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı İbrahim Candan, Kadın Kolları Başkanı İlknur İnan ve Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Marmaralı ile birlikte son kararname ile birlikte Karesi İlçesi Kaymakamı olarak atanan Abdülkadir Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Çok sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette AK Parti Karesi Teşkilatı mensupları göreve yeni atanan kaymakam Demir ile birlikte Karesi İlçesi hakkında bilgi alışverişinde bulunup, istişare yaptılar.
AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir dün ayrıca İlçe Teşkilatında Milliyetçi Hareket Partisi Karesi İlçe Başkanı Mahir İnce’yi misafir etti. İnce’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Aydemir sözlerine şöyle devam etti ‘Ülke olarak çok hassas dönemlerden geçiyoruz. Birlikteliğe, beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşıyoruz. Değerli başkanımız, kıymetli abimiz Mahir İnce’nin bu ziyareti bizler mutlu etmiştir. Kendisi ile zaman zaman bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin göstermiş olduğu devletimizin yanındaki tavrı ve dik duruşu takdir ile izliyoruz. Sayın Bahçeli’de tehlikenin ve büyük kirli oyunun farkında ve kendisine yakışan bir şekilde hükümetimiz ile sürekli iletişim halinde. Çünkü Türkiye sevdalısı olan hiç kimse yaşanan bu süreci görmezden gelemez ve duyarsız kalamaz. ‘dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1