EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı Görevine Başladı

Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı Görevine Başladı
54 views
03 Ocak 2017 - 11:57

Kepsut Kaymakamı olarak görev yapan Ömer Bilgin İçişleri Bakanlığının kararnamesi ile Mardin Yeşilli Kaymakamı olarak atanmasını ardından, yerine Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı atandı. Kepsut ilçesinde görevine başlayan Murat Atıcı’yı Hükümet binası önünde Kepsut Belediye başkan yardımcısı Feyzullah Uygur, Emniyet Amiri Bülent Yılmaz, İlçe jandarma Bçvş. İbrahim Altunkaya,İlçe Milli eğitim müdürü Erdal Durmuş, daire müdürleri, personeller, muhtarlar karşıladı. İlçeye yeni atanan Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı’ya ilçe hakkında brifing verildi.
MURAT ATICI KİMDİR?
1985 yılında Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da 2003 yılında tamamladı. 2003-2005 yıllarında Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliği okudu.2005 yılında bu bölümü bırakarak; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünü kazanıp, 2009 yılında bu bölümden mezun oldu. 2012 yılında SGK İstanbul İl Müdürlüğünde Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı olarak görev yaptı.
İçişleri Bakanlığının 2013 yılında yaptığı Kaymakamlık sınavını kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etmiştir. Elazığ Valiliğinde Valilik Stajını, Kırklareli İli Babaeski ve Pehlivanköy ilçelerinde ve Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğünde mülkiye müfettişi refakatinde teftiş stajını, Malatya İli Yeşilyurt ilçesinde ve Ankara İli Haymana ilçelerinde refiklik stajını tamamladı. Elazığ ili Palu, Karakoçan ve Sivrice ilçeleri ile Malatya İli Yeşilyurt, Karasu ilçelerinde valilik oluruyla vekalet görevlerinde bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1