EGE GÜNDEM GAZETESİ

Gençer: “Hizmet adına durmuyacağız”

Gençer: “Hizmet adına durmuyacağız”
13 views
03 Ocak 2017 - 11:59

Ayvalık ilçesinde Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yaklaşık bir buçuk ay önce meydana gelen sel afetinden sonra Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan yol onarım çalışmalarını denetledi.
Halen kent merkezindeki üç farklı bölgede süren onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Gençer, iki gün önce ekipleri Hayrettinpaşa Camii ve Gazi Ortaokulu’nun da bulunduğu 13. Nisan Caddesi 20. Sokakta çalışmalarını sürdürdüklerine işaret ederek, “Bu sokak geçtiğimiz hafta yürünmez haldeydi. Hem nüfus yoğunluğu fazla hem de araç trafiği ile yaya geçişinin yoğun olduğu bu sokakta soğuk havaya rağmen çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.
HİZMET ADINA DURMAYACAĞIZ
Çalışkan Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçede her mahallede hizmetlerin aksamadan devam edeceğini belirtti. Başkan Gençer sözlerine şöyle devam etti: “ilçemizde hizmet adına durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her mahallemiz Belediyemizin tüm imkanlarından yararlanacak. Halkımızın huzur dolu yaşayacağı, modern bir Ayvalık yapma yolunda emin adımlar atıyoruz.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1