EGE GÜNDEM GAZETESİ

AK Parti Karesi’den Moral Ziyareti

AK Parti Karesi’den Moral Ziyareti
13 views
03 Ocak 2017 - 11:28

AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Balıkesir Devlet Hastanesi Onkoloji Servisinde tedavi görmekte olan hastalara moral amacı ile hastane yönetimi tarafından tertip edilen organizasyona katıldı.
Balıkesir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adil Ozan Gökuç ve ekibi tarafından kapıda karşılanan Kemal Aydemir ve Yücel Yılmaz ilk olarak başhekimin odasında misafir edildi. Aydemir ve Yılmaz Başhekim Gökuç’tan hastane ve hastalar hakkında bilgiler aldıktan sonra; teşrifatı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un eşi Nurgül Uğur tarafından yaptırılan Onkoloji servisinde düzenlenen moral etkinliğine katılıp, hastalarla yakından ilgilendiler.
AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir yaptığı açıklamada ‘Değerli Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve kıymetli Başhekimimiz Ozan Bey’in daveti üzerine bugün buradayız. Hastalarımıza biraz olsun destek olabildiysek ne mutlu bize. Ayrıca çağımızın hastalığı olan kanser hastalığı karşısında hastalarımızın morallerinin bu kadar yüksek olması mutlu etti bizi. Bu hastalığın tedavisi uzun soluklu. O yüzden en önemli etken moral ve motivasyon. Bu güzel organizasyonda emeği geçen başta başhekimimizi, doktorlarımızı ve sağlık personelini kutluyorum. Tüm hastalarımıza Yüce Allah’tan acil şifalar, yakınlarına kolaylıklar diliyorum. Rabbim hiç kimseye dermansız, şifası olmayan rahatsızlık vermesin.’ Dedi.
Ayrıca ziyaret esnasında Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve AK Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir hastalara ve sağlık personeline yanlarında getirdikleri hediyeleri takdim ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1