1 nikâhta 3 belediye başkanı

29 Ağustos 2016 Pazartesi, 11:37

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; sevilen gazeteci Ulaş Akçay, ilçenin güzel kızlarından Esma Erden ile dünya evine girdi.
Ulaş Gazete ve Dergisi’nin İmtiyaz Sahibi de olan Ulaş Akçay’ın düğünü Ayvalık Park Düğün Salonu’ndan gerçekleşti.
Ayvalık, Küçükköy ve Sarımsaklı’nın tanınmış simalarını bir araya getiren yemekli düğünde nikahı Ayvalık Belediye Başkanı Raghmi Gençer kıyarken, nikah şahitliklerini ise; geçen dönemlerde Küçükköy Belediye Başkanlığı yapan Nedim Özdemir, Altınova’nın eski Belediye Başkanı Asım Sürer’in yanı sıra CHP Balıkesir esli İl Başkan Yardımcısı Fazıl Kamalı ile Akçay ailesi’nin en yaşlısı İsmet Güren yaptı.
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer kıydığı nikah sonrasında yeni çifte mutluluklar dilerken, Türkiye’nin zor günlerden geçtiği bu günlerde çekirdek aile yapısının önemine işaret etti.
Ulaş-Esma Akçay çiftine bir kahve ve fincan takımı hediye eden Başkan Gençer, “Zeytin ağacı kadar uzun ömürlü, zeytin tohumu kadar bereketli ve zeytinyağı kadar sağlıklı bir yaşam sürün.” sözleriyle genç çifte ‘zeytin duası’ yapmayı da ihmal etmedi.
Düğünde; gelinin ailesi Ayşe-Kerim Erden ile damadın ailesi Bahtiyar-Havva Akçay’ın mutluluğu ise dikkatlerden kaçmadı.
İlçenin tanınmış gazetecilerinden Ulaş Akçay ile eşi Esma Akçay’ın birbirine çok yakıştığı gözlenen düğünde; davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB