EGE GÜNDEM GAZETESİ

‘ŞAHİN’ Hızında Hizmetler

‘ŞAHİN’ Hızında Hizmetler
11 views
29 Temmuz 2016 - 10:51

Çanakkale’in örnek ilçesi Ayvacık’ta Belediyenin sıkı çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor. Yaz sezonunda nüfusunun iki kat arttığı ilçede hizmetler aksamadan tüm hızıyla devam ederken, böylesi örnek çalışmaların mimarisi de tecrübeli Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin…
TOKİ GELİYOR!
Ayvacık İlçesinde Belediye Başkan Şahin’in girişimleriyle hayaller bir bir gerçek oluyor. TOKİ projesi yıllardır hasret çekilen projeydi ama Başkan Şahin’in bu konuda sıkı çalışmaları neticesinde ilçeye dev yatırımı daha kazandırdı. Tecrübesini her alan göstererek örnek bir Belediye Başkanı olan Mehmet Ünal Şahin, Ayvacık’ı her geçen gün güzelleştirerek, modern bir ilçe yapma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
PIRIL PIRIL SU!
İlçe musluklarından akan sular adeta berraklığıyla göz kamaştırıyor. Ayvacık Belediyesi bu konuda çok titiz çalışmalar yaparken, halkında pırıl pırıl su içmesini sağlıyor. Bir çok ilçede en büyük yara haline gelen su sorunu Ayvacık ilçesinde tam tersi durumda. Ayvacık Belediyesine bağlı ekipler her gün sabah erken saatlerde suları ilçeye vermeden önce kontrollerini yaparak tam emin olduktan sonra pırıl pırıl suları ilçeye veriyorlar. Bu gibi çalışmalar örnek olmaya devam ederken, ilçeye gelen yazlıkçı turistlerde Belediyenin çalışmalarını takdir ediyorlar.
ŞAHİN’İN TECRÜBESİ YETİYOR
Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’in tecrübesi ilçeye çok şeyi kazandırıyor. Hizmet yaparken tecrübesiyle daha güzel işlere imza atan Başkan Şahin ayrıca çalışkan yapısı ve halkın içinde yer alması Çanakkale ilçe belediyelerine örnek oluyor. Halkın her daim sevgi ve hoşgörüsü ile karşılaşan Başkan Şahin, hizmetleriyle farkını da gösteriyor.
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1