EGE GÜNDEM GAZETESİ

Lokantacılar Demokrasi Meydanı’nda Hayır Yaptı

Lokantacılar Demokrasi Meydanı’nda Hayır Yaptı
15 views
28 Temmuz 2016 - 10:20

Aşçı Köfteci ve Benzerleri Odası Milli İrade Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara ikramda bulundu.

Meydanda 7000 kişilik pilav, ayran, su ve helva ikramı yapıldı. Oda yönetim kurulu üyeleri ve oda üyelerinin katkılarıyla gerçekleşen hayıra ilgi büyük oldu.
Düzenlenen hayıra Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir, BESOB Başkanı Fehmi Erdem, EKK Başkanı Erol Ayvaz, Berberler Odası Başkanı İbrahim Demirer, UMESO Başkanı İsmail Pala, Tuhafiyeciler Odası Başkanı İsa Erol, Celepler Odası Başkanı İsmail Balaban, Kahveciler Odası Başkanı Bülent Bilir, Terziler Odası Başkanı Kazım Avcı katıldı.
Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız ile birlikte başkanlar vatandaşlar pilav ve helva dağıttı. Başkan Hasan Yıldız “Demokrasi adına büyük fedakarlık gösteren vatandaşlarımız günlerden bu yana sabahlara kadar nöbet tutuyorlar. Bizde oda olarak vatandaşlarımıza katkı sağlamak adına geniş kapsamlı bir hayır gerçekleştirdik. Yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımız ve üyelerimizin katkısı ile hayrımızı gerçekleştirdik. Belediye başkanlarına ve oda başkanlarına bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1