EGE GÜNDEM GAZETESİ

Edremit Belediyesi’nde Durmak Yok

Edremit Belediyesi’nde Durmak Yok
5 views
28 Temmuz 2016 - 10:39

Edremit Belediyesi tarafından ilçenin farklı mahallelerinde yürütülen çalışmalar dört koldan devam ediyor. Mevcut çalışmalarının yanı sıra bakım ve onarımlar çalışmaları yapılıyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalar aksatmadan sürdürüyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçe genelinde programlanan çalışmaların yanı sıra bakım, onarımların yanı sıra vatandaşlardan gelen gelen şikâyetlere de hızlı bir şekilde müdahale ediyorlar. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Güre Mahallesi’nde asfalt kaplama çalışmaları ve kozak taşı döşemesi, Tuzcumurat Mahallesi, Darsofa Mahallesi ve Bostancı Mahallesi’nde cadde ve sokakların yeninden düzenlenmesi kapsamında kilitli parke taş kaplamaları yapılıyor.
Aynı şekilde sahil mahallerinde yaz mevsimindeki yoğunlukta meydana gelen olumsuzluklarda hemen müdahale edilerek ortadan kaldırılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir kentte yaşamaları için ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. Edremit’i hedeflediğimiz çağdaş ve modern kentler seviyesine taşıyabilmek, yurttaşlarımızın sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir kentte yaşayabilmeleri yeni projelere, yeni düzenlemelere devam edeceğiz” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1