EGE GÜNDEM GAZETESİ

İzmirli İş Adamından Altınova’ya Büyük Yatırım

İzmirli İş Adamından Altınova’ya Büyük Yatırım
52 views
27 Temmuz 2016 - 10:51

Balıkesir’in Büyükşehir olması ve Altınova’nın Ayvalık’a bağlanarak mahalleye dönüşmesi üzerine bölge yatırımcının gözdesi haline geldi.
Bu kapsamda, son 2 yıl içinde mahalle merkezindeki yaklaşık 90 konut müşteri bulurken, mahalle merkezinde inşaatı süren 300 kadar konutun birçoğunun müşterisinin de hazır olduğu bildirildi.
Altınova mahallesinin sahil kesiminde de durumun aynı olduğu öğrenilirken, Sahil bölgesinde inşaatı tamamlanan villaların 250 ile 500 bin arasında alıcı bulduğu belirtildi.
İzmir’li iş adamı Müteahhit Erkan Say geçtiğimiz yıllarda Sahil mevkiinde bulunan, l. Yorgun sitesinde yaptığı birbirinden farklı lüks villaları sahiplerine teslim etmiş ve son olarak da SSK gece pazarı karşısındaki daire ve villaları tamamlayarak satışa sundu.
Hafta sonu Altınova Bacaksızoğlu Petrol karşısındaki Erkan Say Gayrimenkul Danışmanlık ve Otomotiv Sanayi adını taşıyan iş yerini, hizmete açan İş adamı Erkan Say; “Altınova ve Ayvalık’ın bizim için ayrı bir önemi var. Ailece burayı çok sevdik. Yatırımlarımızı bu bölgelere yönlendirdik. Yeni arsalar satın alarak villa ve daireler yaparak konut sıkıntısına son vereceğiz. Her şey Ayvalık ve Altınova için” dedi.
Teşekkür etti
Altınova ‘da açtıkları yeni iş yerlerine bizzat gelerek, çiçek göndererek, telefon ederek iyi dileklerini ileten dostlarına da teşekkür eden Erkan Say, “Başta Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer, Rıza Akyüz, Vehbi Sarı, Bahadır Camuzoğlu ve Eşi, Cenan Camuzoğlu ve Eşi, Ziraat Bankası Ayvalık Şubesi, Ziraat Bankası Altınova Şubesi, Şirin İmren Park Restaurant, Cenk İnşaat Ziya Önsür, Ethem Vardı, Murat Arıkboğa, Sahil Bahçe, Helen Estetik, Ali Ulvi Şahin, Sezer Ticaret, Umut Elektrik, Ayvalık Yapı Denetim, Balamir Ailesi, Şener Demiray, Mehmet Sıray, Fikri Balamir, Onursel Zeytincilik, Yatırım Emlak, Altınova Gayrimenkul, Sabit Şen, Yaşaroğlu İnşaat – Osman Yaşar, Gökfa İnşaat Yüksel Cemil Kocabıyık, Cengiz Kıran, İmren Kasap’ şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1