EGE GÜNDEM GAZETESİ

Hizmet’te ‘A’kalite

Hizmet’te ‘A’kalite
29 views
26 Temmuz 2016 - 10:30

Edremit’te Galatasaray futbol okulu eğitim adına vermiş olduğu A kalite hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.
Edremit Galatasaray futbol okulunda kariyeri başarılarla dolu ve alt yapısı Galatasaray olan profesyonel UEFA A lisanlı antrenör Yasin Avcı nezaretinde çocuklara profesyonel olarak futbol eğitimleri veriliyor.
Futbol okulu sorumlusu Yasin Avcıoğlu, çocukları geleceğin yıldızı yapmak için çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Burada yapılan çalışmalarda Galatasaray’ın alt yapısına oyuncuların seçileceğinin altını çizen Avcıoğlu, “aynı zamanda yapmış olduğumuz sosyal aktiviteler ile öğrencilerin sadece futbol değil sosyal hayatta da özgüven kazanmalarına katkı sağlıyoruz.” Dedi. Futbol eğitimleri körfezin en iyi halı sahalarından bir tanesi Markaj spor tesislerinde yapılmaktadır.
ON NUMARA HİZMET
Özellikle eğitim öncesi ve sonrasında Edremit Galatasaray futbol okulları öğrencilere sosyal faaliyetler yaparak eğitimi daha eğlenceli hale getiriyor. Doğum günleri, 23 Nisan kutlamaları ve buna benzer bir çok sosyal faaliyetler ile öğrencilere keyifli dakikalar sunan futbol okulu öğrencilere bu anlamda da gelecek için önemli adımlar attırıyor.
YOĞUN İLGİ VAR
Türkiye genelinde futbol okulları eğitim adına yetersiz kalırken Edremit Galatasaray futbol okulu Balıkesir ve Türkiye genelinde yaptığı aktiveler, bunun yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile adından sıkça söz ettiriyor. İşletmenin kendi tesislerinde hizmet veren futbol okulu eğitim adına büyük başarılara imza atıyor.
AİLELER İLE ÇOCUKLAR’A MAÇ YAPMA İMKÂNI
Eğitimler çocuklar ile kısıtlı kalmıyor. Aileler çocuklarına karşı futbol karşılaşmasında bir araya geliyorlar. Çocuklarına karşı kıran kıran bir futbol maçı yapan aileler çocukları ile keyifli dakikalar geçiriyorlar. Bunun yanı sıra özellikle çocukların bu karşılaşma sonrasında keyifleri gözlerden kaçmıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1