EGE GÜNDEM GAZETESİ

BAGİAD’tan Balıkesirspor’a Ziyaret

BAGİAD’tan Balıkesirspor’a Ziyaret
13 views
25 Temmuz 2016 - 12:07

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz ÇİFTÇİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz gün BAGİAD’I ziyaret etti.
Yönetim kurulu üyelerin de hazır bulunduğu toplantıda, Balıkesirspor Başkanı Feyyaz ÇİFTÇİ kulüp içerisinde yapılan çalışmalardan bahsederek; Balıkesirspor daha önce Balıkesir iş dünyasının, sivil toplum kuruluşlarının desteğini alarak hedeflediği yolda başarılı bir şekilde ilerlemişti. Kulüp Başkanı olarak, bundan sonra da takımımıza aynı hassasiyet ve özveri ile yaklaşılarak maddi manevi gerekli desteğin sağlanacağından eminim” dedi.
Taraftarın takımdan beklentisinin yüksek olduğunu söyleyen Feyyaz ÇİFTÇİ, kulüp olarak ellerinden gelen çalışmayı yaptıklarını belirtirken Balıkesirspor’ un 50. yılını doldurması sebebiyle de bazı etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını da dile getirdi.
BAGİAD başkanı Rahmi KULA ise ; Sizlerin de dediği gibi maddi sıkıntılar her büyük takımda olduğu gibi elbette ki Balıkesirspor’ da da olacaktır, bunlar aşılamayacak sorunlar değil . Daha önce de Balıkesirspor’ un başarı konusunda geldiği noktayı hepimiz gördük. Gerek yönetici kadrosunun gerekse oyuncalarının büyük bir azim ve titiz çalışmalarının karşılığında aldığı sonuçtan her Balıkesirli gibi bizlerde çok memnun kaldık. Temennimiz tabiî ki bundan sonrada aynı başarının elde edilebilmesi, hatta daha ileriye taşınabilmesidir. Önceki senelerde de yaptığımız gibi üyelerimiz ile birlikte hareket ederek takımımıza elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.
Balıkesirspor yönetimi ile konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunduktan sonra Balıkesirspor Başkanı Feyyaz ÇİFTÇİ , Rahmi KULA’ ya Balıkesirspor forması hediye etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1