EGE GÜNDEM GAZETESİ

Demokrasi Nöbeti’nde İkramlar Fırıntaş’tan

Demokrasi Nöbeti’nde İkramlar Fırıntaş’tan
8 views
21 Temmuz 2016 - 12:36

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan Fırıntaş A.Ş., darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz Cuma gecesinden itibaren Hükümet Meydanı’nda Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlara 20 bine yakın kumanya dağıtırken, çay, kahve ve su ikramında bulundu. Fırıntaş, demokrasi Nöbeti sürdüğü sürece ikramlarına devam edecek.
15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile meydanlara inen ve Demokrasi Nöbeti tutmaya başlayan Balıkesirlilere, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Fırıntaş A.Ş.’de destek veriyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un talimatı ile Demokrasi Nöbeti’nin tutulduğu Hükümet Meydanı’nda stant kuran Fırıntaş A.Ş. çalışanları, nöbete katılan vatandaşlara sınırsız çay, kahve ve su ikramında bulunmaya başladı.
Fırıntaş A.Ş. tarafından çay, kahve ve su ikramlarının yanı sıra nöbete katılan demokrasi sevdalılarına kumanya dağıtımı da yapıldı. Fırıntaş A.Ş. tarafından demokrasi nöbetinin başladığı günden bu yana 20 bine yakın kumanya dağıtımı yapıldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Fırıntaş A.Ş. Genel Müdürü Kazım Boztaş, kumanya dağıtımının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın millet evine dönebilir çağırısına kadar süreceğini söyledi. Boztaş ayrıca yine Demokrasi Nöbeti süresince ücretsiz olarak sınırsız çay, kahve ve su dağıtımının sürdürüleceğini açıkladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1