EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Gençer, Öğrencilerini Ödüllendirdi

Başkan Gençer, Öğrencilerini Ödüllendirdi
23 views
21 Temmuz 2016 - 12:18

Ayvalık Halk Eğitim Merkezi destekleriyle faaliyetlerini sürdüren Ayvalık Belediyesi Gençlik Merkezi, başarılı öğrenciler yetişmeye devam ediyor

Altınova Mahallesi’nde bulunan merkezde, üçüncü sınıftan sekizinci sınıfa kadar ağırlıklı olarak kırsal mahallerde yaşayan çocuklar ders alıyor. Sınavlara girip başarılı olan öğrenciler İsa Çakır, Hatice Gül Oral, Mürüvvet Kütahya Çakmak İlköğretim Okulu’ndan, Burcu Akıner 15 Eylül İlköğretim Okulu’nda eğitim görüyor.

Tören öncesi bütün öğrencileri tek tek tebrik eden Başkan Gençer, çocuklara Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında küçük sorular sordu. Sorulara başarıyla cevap öğrencilere, ‘’Siz her şeyi öğrenmişsiniz, hepinizi kutluyorum’’dedi. Rahmi Gençer, bu merkeze katkılarından dolayı, Halk Eğitim Merkezi’ne teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Öldü törenine, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in yanı sıra Altınova Mahallesi’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Erkal, eğitim ve öğretimden sorumlu meclis üyesi Nusret Kantarcı, meclis üyeleri, okulda görev yapan altı öğretmen ve onlarca öğrenci katıldı.

Eğitim ve öğretimden sorumlu meclis üyesi Nusret Kantarcı ise, ‘’Önümüzdeki sezon LYS ve YGS’ye girecek öğrencilerimiz için de Küçükköy Mahallesi’nde bulunan hizmet binamızda yeni bir kurs açmayı planlıyoruz. Yaz kurslarımız devam ediyor ve bu kursumuza kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz, 0266 338 12 12 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler’’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1