EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Yılmaz, vatandaşlarla nöbet tutuyor

Başkan Yılmaz, vatandaşlarla nöbet tutuyor
10 views
19 Temmuz 2016 - 10:34

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, askeri kalkışma karşısında dimdik durarak, meydanlarda halk ile demokrasi nöbeti tutuyor. Halka seslenen Başkan Yılmaz, “Biz hiç bir yere kaçmıyoruz, Türk teslim olmaz, ölürse şehit olur yine de devletini vermez. Meydanlardayız, meydanları bırakmayacağız, herkesi meydanlara bekliyoruz” dedi.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi Bayramı’na sahip çıkmak için Milli İrade ile birlikte Balıkesir Valiliği’nin önünde nöbet tutuyor. Hem bir birey olarak hem de şehrin seçilmiş belediye başkanı olarak, halkın sürekli yanında olan ve halkın bu onurlu nöbetinde vatandaşlarla yakından ilgilenip milli beraberliği sağmaya devam ediyor. Başkan Yılmaz, önce halka seslendi ardından da alanda nöbet tutan vatandaşların yanına gidip sohbet etti, moral verdi.
DÜNYADA 300 MİLYON İNSAN BİZİ DESTEKLİYOR
Türkiye’de 78 milyon insanın bu alçakça darbe girişiminin karşısında dimdik durduğunu yineleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,”Aslında bu sadece 78 milyon insan değil dünya çapında her yerde bu darbe girişimine karşı çıkan , Paralel örgütün, bizim yürüyüşümüze milli irademize karşı duranın karşısında tam 300 milyon insan var. Dünyanın her yerinde Türk var. Cumhurbaşkanımız sadece bizim liderimiz değil, dünya lideridir” dedi.

“TÜRK TESLİM OLMAZ ŞEHİT OLUR DEVLETİNİ VERMEZ”
‘Dik dur eğilme bu millet seninle’ sloganlarıyla sık sık sözü kesilen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Bu olay bu milletimize çok iyi ders olmalı. Bundan sonra hep beraber bu paralel örgüte ‘DUR’ demeye devam edeceğiz. Her milletin bir özelliği vardır. Allah’ın izniyle bu millet dünyaya neyi kanıtladı biliyor musunuz? Türk teslim olmaz, ölürse şehit olur yine de devletini vermez. Biz hiç bir yere kaçmıyoruz, canımızı burada vereceğiz yine de devletimizi vermeyeceğiz. Kimse bizi buradan alamaz ve seçmediklerimiz bizi yönetemez” dedi.

TÜM VATANDAŞLARI MEYDANA BEKLİYORUM
Başkan Yılmaz, “Türkiye artık çok farklı. Biz üçüncü hava limanını da yapacağız. Ekonomiyi de düzelteceğiz. Fas’a dar yardım edeceğiz, Bosna’ya da yardım edecek dünyada nerede mazlum varsa Osmanlı gibi orada olacağız. Hiç bir menfaati olmadan sadece Türk milleti ayakta dikilir günlerce. Daha meydanlardayız. her akşam bütün vatandaşlarımızı buraya çağırıyorum. Hepinizi selamlıyor ve Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1