EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kayaalp, “Kirli Plan Emniyet Teşkilatımız Tarafından Bozuldu”

Kayaalp, “Kirli Plan Emniyet Teşkilatımız Tarafından Bozuldu”
665 views
18 Temmuz 2016 - 11:00

Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bulunan bir grup üst düzey askerin kalkıştığı darbe girişimiyle ilgili yazılı bir basın açıklaması yapan Ak Parti Ayvalık İlçe Başkanı Hakan Kayaalp, kirli planın Emniyet Teşkilatı tarafından bozulduğunu vurguladı.
AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Hakan Kayaalp, ‘Aziz Milletim’ başlığı atarak yaptığı açıklamada, ‘Egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunun altını çizdi.
Bu veciz ifadenin doğruluğunu gözünü kırpmadan yerine getiren ve büyük bir millet olduğunu gösteren bu halkın bir mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğunu kaydeden Başkan Kayaalp açıklamasında, “Gerçek gücün tank, top, silah değil, imanlı ve inanmış fertlerin olduğunu ispat ettik. Allah hepimizden razı olsun. Bu uğurda şehit olan kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyor ve onlara minnet duyuyorum. Rabbim sizlerden razı olsun. Yaralı kardeşlerimize Allah’tan acil şifalar diliyorum.” İfadelerini kullandı.
Açıklamada, “Kendilerine emanet ettiğimiz, iktidar emanetini ve milletimizin siyasi onurunu, kutsal bir emanet sayan canları pahasına bunu koruyacaklarını açıklayarak milletimizin ve ülkemizin onurunu korumasına ve daha umutlu günlere ulaşmamızı sağlayacak ve bu topraklarda başımız dik dolaşmamıza vesile olan; öncelikle sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanım ve tüm siyasi kadromuza şükranlarımı sunuyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Bu kirli planın bozulmasında, demokrasi inancı tam olan ve hükümetinin ve halkının yanında muhteşem bir duruş sergileyen geleceğimizin teminatı gözbebeğimiz ordumuzun; öncelikli olarak Genel Kurmay Başkanı ve TSK şerefli mensupları hepinize teşekkür ediyorum. Halkına hizmet etmeyi şiar edinmiş olan ve bugün birkez daha varlıklarına duacı olduğumuz kıymetli Emniyet teşkilatımız; bu kirli plan sizin sayenizde bozuldu. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Demokratik tavır ve kararlılık sergileyerek bu kahpece planın bozulmasında önemli pay sahibi olan tüm parti liderlerine , zor bir sınavdan başarı ile çıkan tüm medya ve yayın kuruluşlarına, darbe karşıtı açıklamaları ile bizlere ve ülkemizin güzel geleceğine destek olan tüm sivil topum örgüt ve başkanlarına sonsuz teşekkür ediyorum. Ülkemin, güzel yürekli insanlarının ve mazlumlarının duaları ve sınırlarımızın dışındaki değişik milletlerden bu ülkenin selameti için duayı eksik etmeyen güzel insanlar dualarınız daim olsun . Allah sizlerden razı olsun. Bu kahpe plan sizin dualarınız sayesinde bozuldu. Yürekten şükranlarımı ve minnetlerimi sunarım” ifadelerini kullanarak, yüce Allah’ın bu kirli tuzağı kuranların tuzaklarına başına geçirmesini diledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1