EGE GÜNDEM GAZETESİ

Balıkesir'De Fetocu Virüslar..

Balıkesir'De Fetocu Virüslar..
TAYLAN TOPRAK
TAYLAN TOPRAK( edremitegegundem@gmail.com )
20 views
18 Temmuz 2016 - 15:57

Balıkesir’De Fetocu Virüslar

Darbe girişimi olan Ülkemizde, darbe  fiilen  püskürtüldü ise de Halkımız aracılığıyla sosyal medyada devam ettirilmekte.  İsteyerek yada istemeden kulaktan dolma haberler ve görüntülerle kin ve nefret körüklenmeye devam etmekte. Halk koruduğu demokrasisini, elinde tuttuğu özgürlüğünü yanlış kullanmaya devam ediyor.

Günümüz kaos ortamında neyin gerçek, neyin yanlış olduğu tam bilinmeden savunulan düşüncelere karşı gelen sert tepkiler var. Bu tepkiler dostları, Kardeşleri karşı karşıya getiriyor. Unutmamalıdır ki Halk’ın günlerdir savunduğu, tankların önüne dikilmesindeki düşünce, “özgür demokrasi” düşüncesidir. Her tasvip edilmeyen düşünceye, paylaşılma tepki göstermek yerine doğrusu biliniyorsa söylenmeli , doğrusu kanıtlanmıyorsa susulmalıdır.

Voltaire dediği gibi; “Söylediklerini kabul etmeyebilirim ama söyleme hakkını ölünceye kadar desteklerim.”

Ak partili vatandaşların ve gazetecilere de söyleyecek iki çift lafım var.

Meydanları doldurmanız demokrasi nöbetleriniz göğsümü kabarttı. Bunun devamında ise cadı avcılığı gelecek. İşte tam burada yavaş hareket edilmeli gaza gelmemeli, birbirimizi kırmadan ilerlemeliyiz. Sebebi ise Fetö terör örgütü kadar tehlikeli olan bir güruh bulunması. Kimdir Bunlar? Ak Parti teşkilatı içerisinde kendi çıkarları uğruna Doğruya doğru diyemeyen çıkarcı kişilerdir. Bunların zamanında yaptıkları hamleler yüzünden Balıkesir gördüğü en Büyük savaşçısını kaybetti.

Şimdiden Başladılar.

Ak partililer soruyor, Paralel Bu cesareti nerden Buluyor?

Kim Bu paralelci iş adamları?

Bunlar yakalanmalı.

Vs…..

Aramanıza gerek yok herkes kendini biliyor. Herkes kimin ne olduğunu biliyor. Açıp Bakın; Fetö terör örgütüne karşı savaşan, gördüğümüz en büyük savaşçı Mardin Valisi Mustafa Yaman’ı kimler haksız yere eleştirmiş, kimler linç etmiş, sosyal medya hesaplarına, Gazetelere bakarak kim paralelci, kim değil anlaşılır.

Gelelim güzel memleketimize…

Balıkesir’in gördüğü en Büyük savaşçıyı kaybetmesi üzerine Balıkesir’de bulunan Paralelci Kurum Müdürleri ve memurlar ile kim savaşacak? Kim neye seyirci kalıyor. Cumhur Başkanı Erdoğan; “Devletin kurumlarından bu virüs temizlenecek” dedi. Balıkesir’de neden temizlenemiyor, bu virüsler ne zaman temizlenecek?

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1