EGE GÜNDEM GAZETESİ

Teröre ortak lanet

Teröre ortak lanet
15 views
12 Temmuz 2016 - 1:48

Yaşanan son terör olayları sonrası Sındırgı Yörükler Derneği Başkanı Sayim Akkuş ve İVSABAL Başkanı Mustafa Yalızı, Balıkesir Görev ve Terör Mağdurları Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı İsmet Göner ile birlikte terörü lanetlediler.

Ziyarette konuşan Sındırgı Yörükler Derneği Başkanı Sayim Akkuş ve İvrindi, Savaştepe, Balya Yörük Köyleri Yardımlaşma Derneği (İVSABAL) Başkanı Mustafa Yalızı, terörün bir an önce bitmesini dileyerek, ülkemize huzurun gelmesini istediler. İki dernek başkanı ayrıca Balıkesir Görev ve Terör Mağdurları Yardımlaşma Derneği’nin her zaman yanlarında olduklarını hatırlatarak, üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söylediler.
Daha sonra konuşan Balıkesir Görev ve Terör Mağdurları Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmet Göner, Balıkesir’e son bir yılda gelen 14 şehit naaşlarıyla birlikte ilimizde şehit sayısının 262’ye yükseldiğini söyledi.
Memleketin en büyük sorunlarından biri olan terör belasının artık bitmesini steyen Başkan Göner, “Hükümetimizin son zamanda teröre karşı attığı adımları sonuna kadar destekliyoruz. Terörün kökü kazınmalı. Bu ülke artık terör belasından bir an önce kurtulmalı. Askerimiz ve polisimiz terör şehidi olmamalı” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1