EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kılıç: “Hodri Meydan!”

Kılıç: “Hodri Meydan!”
24 views
11 Temmuz 2016 - 11:39

Rüzgarın oğlu Osman Kılıç sonunda kılıççını çekti, hakkında yapılan haksız eleştirilere soysal medyadan yüklenerek verdi veriştirdi.
Başkan Osman Kılıç sosyal medyada öyle bir açıklama yaptı ki adeta yer yerinden oynadı.
Hakkında yapılan asılsız eleştirilere dobra dobra cevap veren Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, ‘Hodri meydan elinizden geleni ardınıza koymayın.’ dedi. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile rakiplerine adeta gözdağı veren Kılıç, haksız eleştiriler karşısında ‘güler geçerim’ ifadelerini kullandı.
KILIÇ: “MAKAMIN GERÇEK SAHİBİ HALKA 7/24 AÇIK TUTTUM”
Balya’nın çalışkan Belediye Başkanı Osman Kılıç: “Duyuyorum ve görüyorum, Yıllarca Balya’nın önünü kesen dedikodu üretmekten başka hiç bir şey yapmayan kendilerini her şeyin üstünde görüp insanlara tepeden bakıp ilçemize bir arpa boyu yol aldırmayan vizyonu olmayan bazı malum şahıslar sağda solda dedikodu yapmaya devam ediyorlar. Herkesin bir sanatı mesleği var ne yapalım bu arkadaşlarımızın da en iyi yaptıkları iş laf üretmek yalan yanlış konuşarak milletin güya kafasını karıştırmak buna saygı duymak gerek, Ben de Osman Kılıç ne yaptı diye bize çamur atanlara bir kaç örnekle cevap veriyorum. En başında sizin gibi makam sahibi olunca kişiliğimi kaybedip. İnsanlara tepeden bakmadım her zaman Halkımın iyi ve kötü gününde yanında oldum. Balya Belediye Başkanlığı makamını makamın gerçek sahibi halka 7/24 açık tuttum.” Dedi.
KILIÇ: “MEMLEKET YARINININ DERDİNE DÜŞTÜM”
Rüzgârın oğlu Osman Kılıç: “Hiç bir insanımızı ayırmadan herkese sahip çıkmaya el uzatmaya çalıştım, Sizin gibi dedikodu değil icraat ürettim. Kendi yarınımın değil memleketimin yarınının derdine düştüm. Balyada ne kadar fakir fukara yetim ve öksüz varsa yanında olmaya gayret ettim. Görevi devraldığımda hiç bir çalışanımın ekmeğiyle oynamadım, işsiz ne kadar gariban çocuğu varsa elinden tutup ekmek verdim. Balya’mızın adını Hizmette, sanatta, sporda, sosyal ve kültürel etkinliklerde en güzel şekilde temsil ettim. Yıllarca bir çivi çakılmayan köylerimize sayısız hizmetler yaptım, yapmaya da devam ediyorum yeni adıyla mahallelerimizin her yeni gün çehresini değiştiriyorum, diyelim ki sizin tabirinizle hiç bir şey yapmadım en azından sizin gibi keyif çatmıyorum elimdeki kısıtlı imkânlarla hiç bir mazeret üretmeden, delikanlı gibi halkıma sahip çıkıyor ve onlara hizmet etmeye gece gündüz çalışmaya devam ediyorum.” ifadelerini kullandı.
KILIÇ: “GÜLER GEÇERİM”
Vakti saati geldiğinde tüm kamuoyuna Balya ilçe merkezine ve mahallelerimize ne gibi hizmetler yaptığımızı göreve geldiğimiz günle bugün arasındaki farkları teker teker belgeleri ile anlatacağım diyen Başkan Kılıç sözlerine şöyle devam etti: “Lakin siz kendinizi boşuna yormayın Balya halkının büyük bir kısmı her şeyin farkında bu millet yanlışı doğruyu ayırıyor. Allah’a şükürler olsun ki yapılanı görüyor ve takdir ediyor. Size en büyük dersi 30 Mart 2014’te verdi. Allah’ın izniyle 2019 da yine gerekli dersi verecek. Bende size soruyorum. Yıllardır yönettiğiniz Balya’ya siz ne yaptınız acaba bir gün bir yetimin başını okşayıp bir yaşlı teyzemizin elini öpüp hatırını sordunuz mu? Seçim zamanlarında hatırladığınız insanları seçimler bittiğinde kaç kere ziyaret ettiniz, Partinizin oylarına güvenip kendi sözünüzden birini Belediye Başkan’ı adayı çıkartıp emir eri yaptınız, Dersinize güzel çalışın saha geniş eskisi gibi yalnızca ilçe merkezi yok malum Osman Kılıç’ı devirip başkanlığı almak zor çünkü onun arkasında halkı var, sevenlerinin hayır duası var, işiniz zor bizim makamı kaybederiz diye bir kaygımız yok ama meydanı size bırakmak gibi bir niyetimizde yok, Makam milletin makamı bana emanet istediği Zaman da vakti geldiğinde milletim alır, siz değil. Ne konuşursanız konuşun devriniz kapandı dedikodularınız, iftiralarınız oluşturmaya çalıştığınız, algı metotları bizi yolumuzdan döndüremez doğru bildiğimi konuşur, doğru olanı uygular milletimizden başka kimsenin boyunduruğu altına girmeyiz. Hodri meydan elinizden geleni ardınıza koymayın. Güler geçerim.”dedi.
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1