EGE GÜNDEM GAZETESİ

Edremit’te Bayramlaşma Gerçekleşti

Edremit’te Bayramlaşma Gerçekleşti
13 views
08 Temmuz 2016 - 11:53

Edremit’te Kaymakamlığın düzenlediği bayramlaşma programı yoğun olarak geçti. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapılan bayramlaşmada Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka vatandaşların bayramını kutladı.
Edremit’te bayramın ilk günü yoğun olarak geçti. Edremit Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programında Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka vatandaşlar ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı. İlk olarak bayramlaşma programı daire müdürleri, muhtarlar, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar ile Edremit Öğretmen Evinde sabah saat 10.30’da başladı. Tüm vatandaşların bayramını kutlayan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, “Bu bayramda kırgınlıkların ve dargınlıkların bir yana bırakılarak, insanların birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının arttığı, insanların birbirine yakınlaştığı bir ortamda geçmesini temenni ediyorum. Son günlerde ülkemizi derin üzüntüye boğan terör olaylarında hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da, “Bayramın bizlere ve ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Ülkemizde haince yapılan terör saldırılarında şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olması gereken şu günlerde terörden nemalanan, ona doğrudan veya dolaylı destek veren kim varsa bir an önce cezasını bulmasını istiyorum. Bunca masum insanın canına kast edenlerin adalet karşısında hesap vermesi gerek” dedi. Daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret edilerek asker ve polislerin bayramı kutlandı. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Nihayet Ünlü, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Edremit Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret edip acil şifalar diledi. Son olarak Edremit Kızılay Huzurevi’nde yaşlılar ile bir araya gelen protokol üyeleri huzurevi sakinlerinin elini öperek bayramlarını kutladılar. Bayramlaşma törenine Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit İlçe Jandarma Komutanı Kur. Binbaşı Şahin Aydıncı, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, daire müdürleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1