EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kafaoğlu’ndan Yaşlılara Hizmet

Kafaoğlu’ndan Yaşlılara Hizmet
12 views
04 Temmuz 2016 - 15:48

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ihtiyaç sahibi ailelerinin evlerini temizlemeye devam ediyor. İlçede bulunan camiler ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşların evleri de temizleniyor. 2. Gündoğan Mahallesi 146. Sokak’ta yaşayan Fındıklı çiftinin evi Ramazan Bayramı öncesi baştan sonuna kadar temizlendi.
Habibe teyze ve eşinin evi temizlik işleri müdürlüğü personeli tarafından camından, kapısına, koltuğundan, tuvaletine kadar pırıl pırıl yapıldı. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman ve Temizlik İşleri Müdürü İbrahim Canbey ile temizlik işçilerinin çalışmalarını yerinde inceledi, aileyi ziyaret etti, bayramlarını kutladı.
Eşi engelli olan Habibe Fındıklı belediyenin bu hizmetinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na teşekkür etti.
“TEMİZLİK İMANDAN GELİR”
Başkan Zekai Kafaoğlu “Temizlik imandan gelir. Temizliğe katkı sağlamamız lazım. Mağdur ailelerimiz var biz de belediye olarak yardımcı oluyoruz. Bir yandan hükümetimiz, diğer yandan belediyemiz vatandaşımızın hizmetindeyiz. Vatandaşa hizmet etmek için göreve geldik ” dedi.
“KENDİ EVİNİZ GİBİ TEMİZLİYORSUNUZ”
Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini de özverili çalışmalarından dolayı kutlayan Başkan Zekai Kafaoğlu personeline övgüler yağdırarak “Kendi evimiz gibi temizlik yapıyorsunuz. Elinize, kollarınıza, yüreğinize, emeğinize sağlık. Hem geçiminizi sağlıyorsunuz hem de hayır-dua alıyorsunuz, bu çok önemli. Yaptığınız bu işlerin hem bu dünyada hem de cenabı Allah öbür dünyada karşılığına verecektir. Mağdur insanların evlerini temizliyorsunuz, yüreğinizi ortaya koyarak çalışıyorsunuz, gayret ediyorsunuz. Aldığınız maaşlar ananızın ak sütü gibi helal olsun” yorumunu yaptı.
“BU MİLLET TÜRKİYE’Yİ GEÇİLMEZ YAPACAK”
Ziyarette terör olaylarına da değinen Kafaoğlu “Ülkemizde şehitlerimiz oluyor, bu terör belasından milletimiz kurtulacak. Milleti dize getirmek için yapıyorlar ama başaramayacaklar. 101 yıl önce Türk milletini Çanakkale’de dize getiremediler, o zaman 250 bin şehit verdik ama yine de Çanakkale’yi geçilmez yaptık. Bu millet yine Türkiye’yi geçilmez yapacak. Şehit yakınlarımızın, gazilerin ve vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1