EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP Balıkesir Milletvekili ve PM Üyesi MEHMET TÜM’ ün Bayram Mesajı.

CHP Balıkesir Milletvekili ve PM Üyesi MEHMET TÜM’ ün Bayram Mesajı.
17 views
04 Temmuz 2016 - 15:52

Ülke olarak zor bir dönemden geçmekteyiz. Ortadoğu’da yaşanan vahşi katliamlar, acımasız terör olayları ne yazık ki ülkemize sıçradı. Her gün Onlarca yurttaşımız, yaşamını kaybetmektedir.
Barışımıza, kardeşliğimize ve birlikte yaşama irademize kast eden bu gözü dönmüş caniler, bizleri asla bölemeyeceklerdir.
Temelinde Kuvayi Milliyenin, dayanışma ruhu olan Laik ve Demokratik Cumhuriyetimiz sonsuza kadar yaşayacaktır. Bu cumhuriyetimizin kuruluş felsefesinden doğan kurucu kadroların ortak iradesidir.
Kaderi ve kederi ortak olan , halkımızın kuşkusuz ki sevinçleri bayramları da ortaktır. Sabır ve hoş görünün sembolü olan Ramazan , bu önemli günlerin başında gelmektedir.
Hiç birimizin , diğerimizi öteki görmediği, sevginin egemen olduğu , kardeşliğimizin pekiştiği, İnsanı yaşamın merkezine alan, savaşsız, şiddetsiz ,her kesin aş ve iş sahibi olduğu bir Dünya ve Türkiye yaratma özlemi hepimizin ortak dileği ve çabası olmalıdır. Bunun için çalışmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Balıkesirli Hemşehrilemiz olmak üzere, tüm halkımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle, kutluyor sağlık ve esenlik içerisinde, bir bayram geçirmelerini diliyorum.

MEHMET TÜM
Balıkesir Milletvekili
CHP PM Üyesi
TBMM Çevre Komisyonu Üyesi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1