EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ahmet Akın’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Ahmet Akın’ın Ramazan Bayramı Mesajı
11 views
04 Temmuz 2016 - 15:57

Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan bayramlar, sevginin, umudun, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir.
Bu Ramazan Bayramını yaşanan terör saldırılarında yitirdiğimiz yurttaşlarımızın acısıyla birlikte yaşayacağız. Ulusumuza bu acıları yaşatan alçak terörü bir kez daha güçlü bir şekilde lanetliyor, teröre karşı herkesi ve her kesimi ortak mücadele vermeye çağırıyorum.
Son yıllarda izlenen siyaset toplumumuzda bir kutuplaşmaya ve ayrışmaya yol açmıştır. Ramazan Bayramı vesilesiyle bu kutuplaşmadan ve ayrışmadan siyasi yarar umanlarından da bu amaçlarından vazgeçmelerini, toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak, toplumsal huzuru sağlayacak bir siyaset izlemelerini öneriyorum.
Bayramların ruhunda dargınlıklara, kavgalara son verilerek barışmak ve kucaklaşmak vardır. Ulusumuz nerede yaşarsa yaşasın, hangi inanca mensup olursa olsun toplumda gerçek kucaklaşmayı kendisi sağlayacaktır.
Bu düşüncelerle tüm yurttaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor; Ramazan Bayramı’nın ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1