EGE GÜNDEM GAZETESİ

Çamlıbel Muhtarlığı’ndan İftar Yemeği

Çamlıbel Muhtarlığı’ndan İftar Yemeği
14 views
01 Temmuz 2016 - 0:21

Çamlıbel Mahalle Muhtarlığı, muhtarlık bahçesinde vatandaşlara iftar yemeği verdi. Mahalle sakinlerinin yanı sıra Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka da iftara katıldı.

Çamlıbel Mahalle Muhtarlığı tarafından her yıl düzenlenen iftar yemeği muhtarlık bahçesinde yapıldı. İftar yemeğine Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Kurmay J. Bnb. Şahin Aydıncı, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit İlçe Müftüsü Kemal Karadeniz ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar yemeği sonrasında İlçe Müftüsü Kemal Karadeniz tarafından dualar edildi.
İftar yemeğinin ardından birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Ülkemizin içerisinden geçtiği böylesine zor dönemlerde bu gibi etkinliklerin bizi birliğe ve beraberliğe daha sıkı bir şekilde yaklaştırdığını belirtmek istiyorum. Son günlerde üst üste yaşadığımız acı olaylardan sonra, Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısında 41 vatandaşımızı kaybettik. Bu güzel ülkeyi kan gölüne çeviren, hem sivil hem de güvenlik güçlerimize tehdit oluşturan, canına kast eden kim varsa hesabını vermeli diyorum. Bu elim olaylarda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1