EGE GÜNDEM GAZETESİ

Alparslan: “Esnaflarımızın Ve Vatandaşlarımızın Bayramını Kutlarım”

Alparslan: “Esnaflarımızın Ve Vatandaşlarımızın Bayramını Kutlarım”
16 views
01 Temmuz 2016 - 0:20

Edremit Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mustafa Alparslan, gazetemize yaptığı açıklama ile Oda üyelerinin ve vatandaşların Ramazan Bayramı kutladı.
Üyelerle, vatandaşlarla bir araya gelme fırsatı buldukları bir Ramazan ayının ardından, Bayrama ulaşmanın mutluluk ve sevinci içinde olduklarını belirten Başkan Alparslan, “Yüce dinimizin mübarek günlerinden olan, küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramı çok özel ve önemlidir” dedi.
Başkan Mustafa Alparslan konuyla ilgili sözlerine şöyle devam etti: “Bayramlar, dini ve milli inançlarımızı örf ve âdetlerimizle süsleyip, geçmişten devraldığımız mirası zenginleştirerek geleceğe taşıdığımız, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği yüzyıllar boyu özenle örülmüş değerlerimizin yaşatılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlayan sevgi günleridir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam Aleminin ve hemşerilerimizin, Ramazan Bayramını kutluyor; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1