EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalık’ta PTT’nin Kampanyasına Yoğun İlgi

Ayvalık’ta PTT’nin Kampanyasına Yoğun İlgi
14 views
30 Haziran 2016 - 11:07

PTT Genel Müdürlüğü tarafından “Tebrik kartı bizden güvenlik güçlerine göndermek sizden” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Balıkesir’in Ayvalık ilçesinden ilk tebrik kartları gönderildi.

Ayvalık PTT Şubesi’nde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği tebrik kartlarıyla hiç tanımadıkları sınırlarda vatan güvenliğini sağlayabilmek için gece gündüz yoğun nöbetler tutan Mehmetçiklere gönderilen kartlar duygusal anların yaşanmasına neden oldu.
Konuyla ilgili muhabirimize açıklamalarda bulunan PTT Ayvalık Şube Müdürü Emine Gümüş, kampanyanın PTT Genel Müdürlüğü tarafından başlatıldığını anımsatarak anlamı bir ana tanıklık ettiklerini belirtti.
13 ilde 127 ayrı Polis ve Jandarma Komutanlıklarına gönderilen kartlarla ilgili kampanyanın amacı hakkında bilgi veren Gümüş, “Ülkemizin huzur ve refahı için Doğu ve Güneydoğu’da görev yapan güvenlik güçlerimizin Ramazan bayramlarını vatandaşlarımızın aracılığıyla kutlanmasına vesile olmak milli birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamını yaratmak düşüncesiyle böyle bir proje başlatıldı” dedi.
Tebrik kartlarının üzerine güvenlik güçlerinin basında yer alan anlamlı fotoğraflarının basıldığına dikkati çeken Gümüş, slogan olarak ise “Size minnettarız” cümlesinin yazıldığını kaydetti.
Kartların gönderilmesinin de ücretsiz olduğunu vurgulayan Emine Gümüş, Doğu ve Güneydoğu’da 127 karakol noktasında vatani görevini ifa eden Mehmetçiklere gönderilen kartların gönderilebileceğini de sözlerine ekledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1