EGE GÜNDEM GAZETESİ

“Çocuklar, babalarınıza sarılıp öpün onlar birer kahraman”

“Çocuklar, babalarınıza sarılıp öpün onlar birer kahraman”
12 views
29 Haziran 2016 - 12:09

İftar programında Karesi ailesini kucaklayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Belediye başkanı olarak bu şehir için dertlenmiş insanlarla, bu şehre hizmet etme derdindeyim. Babaları bizimle çalışan çocuklarımız, babalarınıza sarılıp öpün. Onlar bu şehrin en önemli işlerini yapan, birer kahraman. Bu şehirde güzel ne varsa babalarınızın emeği var” dedi.
BAŞKAN KAPIDA KARŞILADI
Karesi Belediyesi personeli, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. Belediye personelinin aileleriyle birlikte katıldığı yemeğe ayrıca Karesi Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir başta olmak üzere ilçe teşkilatı katıldı. Sefaköy’deki Belediye Ek Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen iftar programında 2 binden fazla kişiyi ağırlayan Başkan Yücel Yılmaz, konuklarını tek tek kapıda karşıladı.
ÇOCULARA SESLENDİ
Karesi için dertlenen ve düşünen, düşündüklerini icraata döken dev kadro ve onların en büyük destekçisi olan aileleriyle bir araya gelmekten onur duyduğunu ifade eden Başkan Yılmaz, “Karesi güzel bir ilçe. Daha güzel olması için gece gündüz çalışan, bu şehri hak ettiği yere taşımayı, sözde değil özde büyükşehir olmayı dava edinmiş, dertlenmiş, standartları günden güne arttırmaya çalışan dev bir kadroyuz. Mesai kavramı olmayan bir iş yapıyoruz. Bir şehirle ilgili işleri planlayacak ve bu planlanmış işleri sürdürülebilir hizmete dönüştürecek arkadaşlarımızın tamamı burada. Onların en büyük destekçileri aileleri ve çocukları, onlar da burada. Babaları bizimle çalışan çocuklarımız, babalarınıza sarılıp öpün. Onlar bu şehrin en önemli işlerini yapan, birer kahraman. Bu şehirde güzel ne varsa babalarınızın emeği var” dedi.
“EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ AİLELERİMİZ “
Birlikte yürüdüğü mesai arkadaşlarıyla gurur duyduğunu söyleyen Yılmaz, “Sahada çalışan arkadaşlarımızın en büyük destekçileri aileleri. Çünkü 365 gün, 24 saat bu şehir için dertlenen birinin eşi olmak bir çok zorluğu da beraberinde getiriyor. Yaptığımız bu kutsal iş, eve ekmek götürmek ve sadece işim var denilecek bir iş değil. Kısa süre içerisinde şehrin herhangi bir yerinde Karesi Belediyesi’nin dokunmadığı bir nokta bırakmadılar. Bu hizmet ordusunun yapılan tüm çalışmalarda ayrı ayrı emeği var” açıklamasında bulundu.
‘DERDİMİZ ŞEHRE HİZMET’
Karesi Belediyesi’nin yapılanmasını tamamladığını söyleyen Başkan Yılmaz, “Bizim bir kalite kaygımız var. Kalite, kendiliğinden gelen, tesadüfen ortaya çıkan bir şey değildir. Herkesin yaptığı iş ile ilgili ‘güzel iş yaptım, bu benim içime sindi’ dediği anda kalite başlar. Belediye başkanı olarak bu şehir için dertlenmiş insanlarla, bu şehre hizmet etme derdindeyim. Ben Karesiliyim demekten gurur duyabileceğimiz, çocuklarımıza en iyi şekilde emanet edebileceğimiz bir şehir için hep birlikte mücadele diyoruz. Bu kutlu yolda Allah hepimiz yar ve yardımcısı olsun dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1