EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalıklı Esnaf Ve Sanatkârlar İftar’buluştu 

Ayvalıklı Esnaf Ve Sanatkârlar İftar’buluştu 
11 views
28 Haziran 2016 - 0:46

Ayvalık ilçesinde, Ayvalıklı esnaf ve sanatlar; Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından ilk kez hazırlanan iftar yemeğinde buluştu.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Cunda Uygulama Oteli’nde gerçekleşen yaklaşık 500 kişilik iftar yemeğinde; Ayvalıklı esnaf ve sanatkarların yanı sıra Ayvalık’ın sempatik işadamı Ahmet Sucu, ilçedeki bazı resmi dairelerin amirleri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Oldukça zengin bir menüden iftar yemeği sırasında Ayvalık Esna ve Sanatkarlar Odası Başkanı Melih Çakırca’nın yanı sıra İlkay Gelici, Ahmet Özek, Bekir Karakuş, Mustafa Tavşan, Özenç Mat, İbrahim Kebapçı, Mehmet Sadi Paraşla ve Burak Gümüşgerdan yemek süresince konukların en iyi şekilde ağırlanması için yoğun ter döktü.

İftar yemeğinin ardından muhabirimize açıklamalarda bulunan Başkan Çakırca, “Ayvalıklı esnaf ve sanatkarlarımız arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek amacıyla mübarek Ramazan ayı münasebetiyle, odamızın kuruluşundan bu yana ilk kez düzenlediğimiz iftar yemeğimize ilçemizin önemli simalarının yanı sıra vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bundan sonra gelenekselleştirmeyi planladığımız iftar yemeğimizi Allah kabul etsin” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1