EGE GÜNDEM GAZETESİ

Büyükşehir zorda..

Büyükşehir zorda..
9 views
27 Haziran 2016 - 0:15

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “5 yıldızlı iftarlardan sakının” dedi, bizimkiler en güzel yıldızlı iftar verdi.. Yetmedi bu iftar yemeklerinin çoğunu paralarını ödemedi..

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde hizmet alımlarının paraları ödenmiyor. Bu da en çok Büyükşehir’e malzeme veren küçük esnafı etkiliyor. Paranın başında olan Hesap İşleri Daire Başkanı İsmail Çur’a tepkiler dinmiyor.
Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri’ne verdiği iftarla başlayan hayır yemekleri STK’lar, Şehit Aileleri, Yetimler gibi kesimlere de verildi. Ancak bu yemeklerin paralarının ödenmemesi piyasaları bayram öncesi kara kara düşündürüyor. Büyükşehir’e hizmet alımı gerçekleştiren küçük esnaf Hesap İşleri Daire Başkanı İsmail Çur’un keyfi uygulamaları ile kara kara düşünüyor. “Gelen bu bayram. Hepimizin çoluk çocuğu var. Biz de mal aldığımız yerlerin parasını ödeyeceğiz ki onlarda bayramı dert ve kedersiz geçirsin” diyen küçük esnafın tek umudu Başkan Edip Uğur. Uğur’un bu durumdan haberi olsa bu durumlara düşmeyeceklerini ifade eden küçük esnaflar “Bu durumdan en çok AK Parti hükümeti etkilenir. Keyfi uygulamalar Balıkesir’de Ak Partiye oy kaybettirir” dediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1