EGE GÜNDEM GAZETESİ

Gündoğan Park’ta İlk Sahur

Gündoğan Park’ta İlk Sahur
28 views
26 Haziran 2016 - 23:46

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu eşi Didar Kafaoğlu ile birlikte Çelik ailesinin sofrasına konuk oldu.

Başkan Kafaoğlu ile eşi Didar Kafaoğlu Altaş Cafe ziyaretinin ardından Gündoğan Park’ı geziyordu, bu esnada Çelik ailesi Kafaoğlu’nu çiftini birlikte sahur yemeği yemeye davet etti. Gelen ısrarlar üzerine Başkan Kafaoğlu Çelik ailesini kıramadı. Yer sofraları hazırlandı ve Gündoğan Park’ın yeşillikleri üzerinde yemekler yendi, dualar edildi.
Davul seslerinin yankılandığı gece de Çelik ailesi Başkan Zekai Kafaoğlu ve eşini ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Gündoğan Mahallesi’nin çehresini ve çevresini değiştiren Gündoğan Park ve Altaş Zeytin Cafe’nin yapımı dolayısıyla da Başkan Kafaoğlu’na teşekkür ettiler. Kafaoğlu sahur sonrasında ailenin en küçük ferdine de oyuncak araba hediye etti.
Kafaoğlu çifti ve Çelik ailesi sahurda belediyenin yaptığı çalışmalar ve Gündoğan Park ile ilgili konuştular. Başkan Kafaoğlu sahurun ardından Çelik ailesi ile birlikte oruca niyet etti.
Başkan Kafaoğlu “Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Kardeş olmanın sıcaklığını kalplerimizde hissettiğimiz bu manevi günlerde sık sık vatandaşlarımız ile olmayı arzu ediyoruz. Altıeylül Mutlu İnsanlar Şehri diyoruz. Bu doğrultuda Çelik ailesi ile aynı sofra da yer almanın mutluluğunu yaşadık. Kendilerinin nazik daveti üzerine birlikte sahur yemeği yiyerek niyetlendik, hasbihal ettik. Gündoğan Park içerisinde yer sofraların da oruca niyetlenmek ayrı bir keyif verdi. Misafirperverliklerinden dolayı Çelik ailesinin her ferdine teşekkür ederim. Allah oruçlarımızı kabul etsin, birlik ve beraberliğimizi bozmasın, ülkemize nifak tohumları ekmeye kalkanlara fırsat vermesin. Tüm vatandaşlarımızın önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1