EGE GÜNDEM GAZETESİ

Özel Çocuklar Futbolda Da Başarılarını Kanıtladılar

Özel Çocuklar Futbolda Da Başarılarını Kanıtladılar
13 views
25 Haziran 2016 - 22:25

Özel çocuklar için düzenlenen Dilek Sabancı Karma Futbol Projesi Balıkesir Turnuvasının ilk ayağı, 9 takım ve 90 sporcunun katılımıyla Edremit Meslek Yüksekokulu Spor kompleksinde gerçekleştirildi.
Özel Eğitim sınıfı Öğretmeni Hikmet Ercan’ın organizasyonunda düzenlenen turnuvaya Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Balıkesir Altıeylül Belediyesi özel sporcuları, Gömeç Belediyespor, Balıkesir Karesi Belediyesi Özel Sporcuları, Bandırma Engelli ve Engelli Aileleri Derneği, Edremit Hamiyyet-Ferudun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Susurluk Özel Beşeylül Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Bandırma Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi, Burhaniye Cumhuriyet Ortaokulu Özel Sporcuları GSK katılım gösterdi.
Dün saat 16.00’da start alan ve akşam 20.00’e kadar devam eden futbol turnuvasında 9 takımdan oluşan 90 sporcu halı sahada kıyasıya mücadele etti.
Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Raif Sakin’in ev sahipliğini yaptığı turnuva, Özel Eğitim Sınıfı öğretmeni Hikmet Ercan’ın kusursuz organizasyonu ile mükemmel bir şekilde sona erdi. Turnuva sonunda katılımcılar plaket ile ödüllendirilirken, sporculara çeşitli hediye paketleri verildi. Turnuvayı izlemeye AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı, Edremit Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Spor kulüpleri, aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Özel Eğitim öğretmeni Hikmet Ercan, turnuvaya ev sahipliği yapan Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Raif Sakin başta olmak üzere destek veren herkese teşekkür etti. Turnuvanın ikinci ayağının ise 2 Eylül Cuma günü Balıkesir’de yapılacağı öğrenildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1