EGE GÜNDEM GAZETESİ

Balıkesir Kamu-Sen’den Ayvalık Çıkarması

Balıkesir Kamu-Sen’den Ayvalık Çıkarması
14 views
25 Haziran 2016 - 22:22

Ayvalık ilçesinde, Türk Eğitim Sen İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen ve ilçede ilk kez Kamu-Sen’e bağlı sendik başkanları ve il temsilcilerinin tamamının katıldığı iftar yemeğine ilgi yoğun oldu.
Sendika temsilciliği bünyesindeki üyelerin Kent Nazilli Pidecisi’nde 160 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği iftar yemeğinde; Türkiye Kamu Sen Balıkesir İl Temsilcisi, Türk Eğitim- Sen 1 Nolu Şube Başkanı Yılmaz Kuran, Türk Eğitim –Sen Balıkesir 2 Nolu Şube Başkanı Süleyman Demir, Türk Tarım –Sen Balıkesir Şube Başkanı Osman Şeker, Türk Yerel Hizmet –Sen Balıkesir-Çanakkale İl Başkanı Halil Aydoğan, Türk Büro-Sen Balıkesir İl Başkanı Sıtkı Alkan, Türk Diyanet-Vakıf-Sen Balıkesir Şube Başkanı Hakan Paç, Türk Haber – Sen Şube Başkanı Nuri Akkeçi, Türk – Kültür- Sanat- Sen Balıkesir İl Temsilcisi Numan Özel, Türk İmar-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Mehmet Zeki Başaran, Türk Ulaşım-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Doğan Özkan, MHP Balıkesir Miletvekili İsmail Ok’un danışmanı Kemal Girgin de hazır bulundu.
AYVALIK’ TA Kİ İLK SEVİNÇLE KARŞILANDI
Afiyetle yenilen ve dualarla sona eren yemeğe beraberinde gelenleri tanıttıktan sonra konuşan Türkiye Kamu Sen Balıkesir İl Temsilcisi, Türk Eğitim- Sen 1 Nolu Şube Başkanı Yılmaz Kuran, “Hakkı tutup kaldırmak, hak bildiğini; kınayanın, kınamasından korkmadan ifa etmeyi kendisine şiar edinmiş bir sendikanın temsilcileriyiz. Büyük bir ailenin evlatlarıyız. Bu güne kadar şükürler olsun ki başımızı eğdirecek, boynumuzu büktürtecek hiçbir yanlış yapmadık. Hiçbir yanlışın arkasında durmadık. Hiçbir kimsenin, şahsi menfaat uğruna eteğine yapışmadık. Etrafında pervane olmadık. Biz, sadece sizin, bizlere verdiği güvene layık olmaya çalıştık. Hepiniz bizim için bir Türk Bayrağısınız. Nasıl ki bayrak; lekelenmez, kirletilmez ise bizde emanetinizi öyle kutsal bilip, muhafaza ettik. Bugün burada sizlerin varlığına birlik ve beraberliğine tanıklık etmek, gelecek güzel günleri şimdiden bizlere muştuluyor. Sizlerle bir arada olmak çok büyük bir keyif. Arkadaşlarım adına bu organizasyonda emeği geçen, tüm kardeşlerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Ev sahibi sıfatıyla, Türk Eğitim-Sen Ayvalık İlçe Temsilcisi Mustafa Efendioğlu da konuklarına yönelik yaptığı konuşmada, katılımcılara teşekkür ederek; “Varlığınız bizleri onurlandırmış, soframızı bereketlendirmiştir. Varsa bir kusurumuz hata bize, hoş görmek sizleredir. Burası sizin yuvanız. Yuvanıza hoş geldiniz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1