EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalıklı Devecilerden Başkan Uğur’a Anlamlı Jest

Ayvalıklı Devecilerden Başkan Uğur’a Anlamlı Jest
18 views
17 Haziran 2016 - 11:16

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından il merkezindeki Balkonuk Center’de verilen iftar yemeğine Ayvalık Deve ve Deve Güreşi Sevenler Derneği yönetiminin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a verdiği kendi resminin yer aldığı plaket geceye damgasını vurdu.
Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Edip Uğur, Balıkesir’deki Sivil Toplum Kuruluşları’nın (STK) yönetici ve temsilcilerine Balkonuk Center’da iftar verdi.
İftar yemeğine; yeni göreve başlayan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, ilçe belediye başkanları, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri ve basın mensupları katıldı.
“Gönül Sofrası” adı altındaki iftardan sonra Ayvalık Deve ve Deve Güreşi Sevenler Derneği Başkanı Mustafa Yatkın, yönetim kurulu Aydınlı bir ressamın özel bir ağaç üzerine Ahmet Edip Uğur’un resmini nakşettiği ve iki ay süren bir çalışmasını hediye etti.
Dernek Başkanı Mustafa Yatkın’ın, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’un yanı sıra dernek yöneticileri; Ahmet Uludağ, Mustafa Uludağ, Ali İbrahim Yatkın, Hasan Görgülü, Levent Karadağ ve Emin Ertosun tarafından sunulan plaketi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un duyduğu gurur ise adeta gözlerinden okunuyor gibiydi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1