EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Gençer Bu Kez Muhammed İçin, Çakmak Köyündeydi

Başkan Gençer Bu Kez Muhammed İçin, Çakmak Köyündeydi
15 views
03 Mart 2018 - 16:37

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kentin dört bir köşesinde Ayvalıklıların yanında olmak için tüm ekibiyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Ayvalık Çakmak Okulu’ndaki buluşmaya Başkan Rahmi Gençer’in yanı sıra Başkan Yardımcısı İbrahim Mühürdaroğlu, Meclis Üyesi Ahmet Erkal, Çakmak Muhtarı Nihat Kara, Kırcalar Muhtarı Ercan Kırca Okul Müdürü Birol Kılıçarslan, öğretmenler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ve üç yüz kadar öğrenci katıldı.
İlkokul öğrencisi Muhammed’in akülü araba ihtiyacını sınıf öğretmeni Münevver Agababaoglu Dıvarcı Ayvalık Belediyesi’ne iletmesinin ardından harekete geçen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri kısa sürede aracı temin etti ve Başkan Gençer de Muhammed’in aracını teslim etmek üzere Çakmak Köyü’ne gitti.
Akülü tekerlekli sandalyeye kavuşan Muhammed’e, daha elverişli bir ortamda araç kullanması için gerekli çevre düzenlenmeleri de yapılacak.
Görüşlerini belirten Rahmi Gençer, “Muhammet çok zeki ve çok neşeli bir evladımız. Çalışma azmini eminiz ki derslerine daha da yansıtacak. Bundan sonra okuluna rahatlıkla gelip gidebilecek. Ailesini, bizi ve arkadaşlarını başarılıyla mutlu edecek. Ailesini ve öğretmenlerini duyarllığından dolayı kutluyorum.” dedi.
Gençer ve ekibi öğretmen, velilerle birlikte sınıfları ve okul bahçesini gezildi. Okulun ihtiyaçlarını belirlendi. Başkan Gençer, spor ilgilenmeleri için okula 20 kadar futbol, basketbol ve voleybol topu hediye etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1